Wwe Türkiye
Wwe Raw 31/05/2010 Anlatım Srt+2
Wwe Türkiye
Wwe Raw 31/05/2010 Anlatım Srt+2
Wwe Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wwe Türkiye

Wwe Türkiye

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Wwe Raw 31/05/2010 Anlatım

2 posters
YazarMesaj
BaLLin'
Awesome
Awesome
BaLLin'

Rep Puanı : 599
Durum : Heel

Wwe Raw 31/05/2010 Anlatım Empty
MesajKonu: Wwe Raw 31/05/2010 Anlatım   Wwe Raw 31/05/2010 Anlatım Icon_minitimeÇarş. Haz. 02, 2010 12:28 am

Wwe Raw 31/05/2010 Anlatım B9buwx

Anlatımın tamamı bana aittir , iyi okumalar ...

Wwe Raw Açılış :

Şov açılır açılmaz Edge’in Evan Bourne saldırdığını görüyoruz.Bu sırada spiker Michael Cole’da yayında geç kaldıklarından dolayı özür dileyip , görmediğimiz kareleri anlatıyor . Edge biraz köşede tekmeledikten sonra ırısh whip yapıyor ama Evan kontrolü ele geçiriyor . Ardından tekmeler atıp Edge’i yere yıkıyor . Bunu fırsat bilip köşeye Shooting Star Press için köşeye çıkıyor fakat Edge oradan kaçınca boşluyor . Edge’de Spear yapıyor . Edge mikrofonu eline alıyor ve Fatal Four Way’deki Wwe Championship kemeri hakkında konuşuyor ve rakiplerini aşalığıyor . Ardından yerde yatan Evan Bourne’e saygısızlık yaptığını ve karşılığını aldığını söylüyor . O sırada RKO tezarühatları çoğalıyor ve Randy Orton ringe geliyor . Edeg Orton’a Over The Limit’i hatırlatıyor ve artık maskarılık yapmaya gerek olmadığını dile getiriyor . Orton aniden RKO yapıyor ve köşede tauntunu yapıyor .

Bu gece yapılacak olan John Cena & Randy Orton vs Edge & Sheamus maçının olduğunu öğreniyor ve o maçın tanıtımını izliyoruz .

Ara sahnede bu gecenin guest hotsu Ashton Kutcher’ın bilgisayarın başındyken görüyoruz . O sırada Eve Torres gelip merhaba diyor . Kutcher konuyu Zack Ryder’dan açıyor ve ona Twitter’dan yazdığı yazılar yüzünden sinirli olduğunu anlatıyor . Miz geliyor ve konuşmayı kesiyor . Kutcher şovdan önce Raw GM’si Bret “ The Hitman “ Hart ile görüştüğünü ve Miz’e bir maç ayarladığını söylüyor . Miz merakla beklerken bu kişinin kim olduğunu öğreniyoruz : Daniel Bryan .

R-Truth vs Chris Jericho

Maç başlar başlamaz R-Truth maça üstünlüğünü koruyor.Ardından Jericho’yu ring dışına atıyor , seyircilere “ What’s up ! “ diyor ve Pescado ile üzerine uçuyor ve reklamlara giriyoruz . Geri döndüğümüzde maç Jericho’nun kontrolünde ve chinlock bağlamış vaziyette . R-Truth buradan kurtuluyor fakat Chris Jericho’nun Enziguri Kick’i ile yere yıkılıyor . Jericho tuş deniyor fakat başarısız oluyor . R-Truth ayağa kalkınca Jericho onu iplere yolluyor ama R-Truth hurricannare yapıyor . R-Truth giderkende Jericho gelip bulldog yapıyor . R-Truth yerde iken birde Lionsault için gidiyor fakat Walls of Jericho yapıyor . R-Truth buradan kurtulduktan sonra Facebuster yapıp clothesline çakıyor . Jericho R-Truth ile alay ediyor ve bir daha Walls Of Jericho deniyor fakat R-Truth ani bir rol lup ile maçı kazanıyor . Jericho şokta iken R-Truth ordan uzaklaşıp seyircilerle zaferini kutluyor .

Kazanan : R-Truth

Ara sahnede Alicia Fox ve Zack Ryder Bret Hart’ın yanına geliyor . Zack Twitter’dan bu gecenin guest hotsu Ashton Kutcher’a attığı lafın arkasında olduğunu ve hala Kutcher’a kızgın olduğunu söyleyip Bret Hart’dan buna bir çözüm bulmasını istiyor . Bret Hart ise onun ve onun problemleri ile uğraşamayacağını , daha önemli işlerinin olduğunu ve burayı terk etmesini söylüyor . Ardından Bret Hart’ın yanına Hart Dynasty ekibi geliyor ve geçen hafta kendilerine saldıran ekibe karşı yapılacak bir fikri olup olmadığını soruyorlar .

Eve & Santino vs Maryse & William Regal

Eve ve Santino ringe geldikten sonra Santino eline mikrofonu alıp William Regal ile dalga geçiyor . Kozlov’a değinmeden de edemiyor . Kozlov’a hala William gibi biriyle takılmaması gerektiğini , isterse onun Eve ile takılabileceğini söylüyor ve maç başlıyor .
Maça ilk önce divalar başlıyor . Bir süre sonra William ve Santino tag alıyorlar . William Regal bir kere yumruk attıktan sonra Santino’ya Stretch bağlıyor ama Eve gelip bu kilidi kırıyor . Eve’nin karıştığını gören Maryse’de Eve’ye saldırıyor . Ortalık karışmış iken Vladimir Kozlov geliyor ve arkadaşı William Regal’a Iron Curtain çakıyor . Ardından yanında Maryse ile birlikte ringi terk ediyor . Bu sırada da Santino Marella’da William’ı tuş ederek maçı kazanıyor .

Kazanan : Santino Marella & Eve Torres

Bret Hart’ın Açıklaması :

Anonsör tarafından anons ediliyor ve Raw GM’si Bret Hart ringe geliyor . Gelecek haftaki Raw şovu için bir açıklama yapacağını söylüyor . Gelecek Raw şovu 3 saat olup bu şovda SD GM’si Teddy Long ile birlikte seçtikleri Smackdown güreşçileride olacakmış . Bu sırada sözü Ted DiBiase’nin müziği ile kesiliyor ve Virgil ile birlikte ringe geliyorlar.Bret’e bir önerisi olduğunu söylüyor . Önerisi şu : Gelecek haftaki 3 saatlik şovda kendisinin GM olması . Bret Hart’a babasının sözünü hatırlatıyor “everybody's got a price “ . Yani herkes bir fiyata sahiptir . Bu sözle ona bu öneriyi gerçekleştirmesi karşılığında para vereceğini dile getiriyor .

Ashton Kutcher Titantron’da belirip kendisinin de bir önerisi olduğunu söylüyor . Ted’in GM olmasının yerine gelecek şovun her türlü özelliklerini seyircilerin seçmesini öneriyor . O sırada No Change ! Vince McMahon geliyor ve elindeki mikrofona kendisini çok formda hissettiğini söylüyor . Bret’e bakıp onun ise çökmüş bir ihtiyar gibi 10 yıl yaşlanmışa benzetiyor . Vince Kutcher’ın fikrine de değiniyor ve fikri beğenmediğini söylüyor . Son olarakda buraya sana GM’lik boyunca şans diliyor ve ayrılıyor .

Ara Sahnede Zack ile Orton’ı konuşurken görüyoruz . Zack kendisini güvende hissetmediğini Kutcher’ın tuttuğu adamın saldırısına her an uğrayabileceğini söylüyor . Orton’dan bu kişileri bulmasını istiyor . O sırada arkadan Edge gelip Randy Orton’ın sakat omzuna saldırıyor ve omzunu kapıya sıkıştırıyor ve oradan uzaklaşıyor . Sağlık görevlileride hemen orda Orton’a müdahale ediyor ve Orton’ın durumunun ciddi olduğunu ve bu geceki maçın tehlikede olabileceğini öğreniyoruz .

The Miz vs Daniel Bryan

Maça Bryan Miz’i yumruklayarak başlıyor ve headscissors yapıyor . Spiker Cole’da Miz’in muhteşem olduğunu söylüyor . Miz köşeye çıkıp Double Axe Handle yapıyor . Sonrada Bryan’ın yüzüne tokat atıyor . Bryan sinirleniyor ve Miz’i yere düşürdükten sonra Crossface bağlıyor . Miz rol lup yaparak buradan kurtuluyor fakat başarılı olamıyor.Bu seferde Bryan ani bir şekilde roll up yapıyor ve maçı kazanıyor .

Maçın sonunda Miz sinirleniyor ve Bryan’ı ring dışına spikerlerin bulunduğu yere yolluyor . Miz Bryan’ı kaldırıp Cole’dan özür dilemesini söylüyor fakat o sırada Bryan Miz’in karnına dirsek atıyor ve kafasını masaya çarptırıyor . Miz’i Cole’un yanına atıyor ve sinirli bir şekilde oradan uzaklaşıyor .

USO Ekibi Ringde :

Geçen hafta Hart Dynasty’e saldırarak büyük merak oluşturan ekip ringe geliyor . Herkes bunların kim , nereden geldiklerini merak ettiklerini biliyorlar . Kendilerine bir tarz koyup Hart Dynasty’e saldırdıklarını söylüyorlar . Gruptaki Tamina eline mikrofonu alıyor ve gelmelerini söylüyor . Hemen oracıkta kavga çıkıyor. Kavgada Hart Dynasty hemen üstünlüğü eline alıyor . Tam Hart Attack yapılacağı sırada Tamina Tyson’ı bacağından çekiyor ve Natalya’yı clothesline ile ringdendışarı yolluyor . İkili Sidekick ve Samoan Drop yiyorlar . Ardından The USO turnbuckle’a tırmanıyor ve splash yapıyorlar . Bu hareketten sonra ringden ayrılıyorlar .

Zack Ryder Ringde :

Zack Ryder ve Alicia Fox ringe geliyorlar . Zack mikrofona kendisine saldıracak olan kişiyi çok merak ettiğini ve Kutcher’dan açıklamasını istiyor . Kutcher Titantron’da gözüküyor . O sırada sunucu Lawler’da bir sandalye açıp oturuyor . Saldıracağı düşünen kişi geliyor : The Great Khali . Khali’nin olmadığını söylüyor ve Khali gidiyor . Sonra diğer kişi geliyor : Goldust . Buda değil ve Goldust gidiyor . Ashton’da bunun zevkli ve eğlenceli olduğunu söylüyor . Ryder kızıyor ve artık dayanamadığını söylüyor . Ashton asla tahmin edemeyeceğini söylüyor . Tam o sırada Zack Ryder elinden mikrofonu düşürüyor ve Alicia Fox’da Scissors Kicks yapıyor . Böylece bu kişi belli oluyor : Alicia Fox .

Sheamus yürürken Edge yanına geliyor ve bu gece başarılı olacaklarını söylüyor . Sheamus’da her ne olursa olsun Edge’e güvenemediğini söylüyor . Edge Randy’nin çok zayıf ve güçsüz olduğunu ve bundan dolayı kolayca galibiyet alabileceğinden bahsediyor .

Edge & Sheamus vs John Cena & Evan Bourne

Maçtan önce Orton’ın omuz sakatlığının arttığını ve güreşemeyeceği açıklanıyor . Bu durumda Cena’da maça çıkmayı istemiyor . Cena’nın yeni partneri belli oluyor : Evan Bourne .

Maça Edge ve Cena lock up ile başlıyorlar . Cena yaptığı bulldog’dan sonra partneri Evan’a tag veriyor . Evan’da hurricannare ve Enziguiri Kicks yapıyor . O sırada reklamlara giriyoruz .Reklamlardan geri döndüğümüzde bu sefer ringe Cena ve Sheamus var . Cena Evan’a tag veriyor ve köşeden splash yapıyor . 2’de kalkıyor . Evan iplerden koşuyor fakat Sheamus elbow yapıyor . Kontrol böylece kolay birşekilde Sheamus’ın eline geçiyor . Ardından Sheamus işi Edge’e tag veriyor ve ona bırakıyor . Edge Evan’ın yüzüne tekme atıyor . Bir süre çekiştikten sonra tekrar Sheamus tag alıyor . Sheamus suplex yapacakken Evan kurtulup tekme çakıyor . Evan tag vermek için uğraşıyor fakat Sheamus kesiyor . Edge’de big boot çakıyor . Ama Evan Bourne tekrar Enziguri yapıyor ve Cena’ya tag vermeyi sonunda başarıyor . Cena hemen Sheamus karşısında Five Knuckle Shuffle’ı buluyor . Ardından Attitude Adjustment yapmak istiyor fakat bunda başarılı olamıyor . Sheamus Pump Kick’e hazırlanıyor ama başarılı olamayınca Cena Attitude Adjustment’ı buluyor . Edge’de bu sırada Spear yapmak için ringe dalıyor fakat Cena kaçınca köşe direğine çarpıp dışarı düşüyor . Cena’da Sheamus’u köşeye çekiyor . Evan Turnbuckle’ın zirvesine tırmanıyor ve Airbourne zamanı ! Evan Shooting Star Pres yapıyor ve maçı kazanıyorlar .

Kazanan : John Cena & Evan Bourne
http://guresturkey.yetkinforum.com
Randy Orton
The Viper
The Viper

Rep Puanı : 300

Wwe Raw 31/05/2010 Anlatım Empty
MesajKonu: Geri: Wwe Raw 31/05/2010 Anlatım   Wwe Raw 31/05/2010 Anlatım Icon_minitimeÇarş. Haz. 02, 2010 3:58 pm

Helal Very Happy Süper Olmuş Ergihan Abi Eline Sağlık Very Happy

Wwe Raw 31/05/2010 Anlatım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» RAW 14/06/2010 Anlatım
» RAW 12/07/2010 Anlatım
» RAW 24/05/2010 Anlatım
» RAW 17/05/2010 Anlatım
» 15 Mart 2010 - RAW-Anlatım