Wwe Türkiye
Samoa Joe Konuştu Srt+2
Wwe Türkiye
Samoa Joe Konuştu Srt+2
Wwe Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wwe Türkiye

Wwe Türkiye

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Samoa Joe Konuştu

3 posters
YazarMesaj
BaLLin'
Awesome
Awesome
BaLLin'

Rep Puanı : 599
Durum : Heel

Samoa Joe Konuştu Empty
MesajKonu: Samoa Joe Konuştu   Samoa Joe Konuştu Icon_minitimeCuma Mart 19, 2010 11:42 pm

Samoa Joe TNA yılında, Cole / Daniel Bryan, Yeni PPV ler ve Flair için konuştu

Kaçırma hikayesinde onlar yaptı mı, TNA Samoa Joe dışarı itti mi?

Kaçırma hikayesi televizyon kapalı ama onu almak için ben burada sigorta primi rapor kullanılan, Samoa Joe kilo aldığı için söylendiğini belirtti. Hulk Hogan ve Eric Bischoff Joe's yüzük çalışması gibi nefret ediyorum. Onun çok ağır hissettiriyorum. Eğer ben büyük bir şekilde itsem, Abyss gibi yeni rejim altında ne elde ettiğini benzer olduğu biliniyor, kiloda verebilirim.

Bana gerçekten Daniel Bryan ile bir sorunu var Michael Cole gibi görünüyor. Orada NXT üzerindeki her bir gece için Daniel Bryan ve Cole'un saygısızlık bir nedeni var mı?

Michael Cole meşru WWE balonu yaşayan tüm hikayesi ama. Cole herhangi bir promosyon WWE başka bir hayranı değildir ve boyle ünlü wrestling internet sitelerine duramaz.

Geçenlerde WWE PPV lerinin adının bir kac kez değiştiğini fark ettim. Bunun için herhangi bir neden var mı?

WWE onların B için daha fazla hile başına ödeme bakıldı, düzeyinde odaklanan olduğunu gösteren bir durum var, 2009 yılının dördüncü çeyreğinde iyi prim yaptı. Şirket başına ödeme yeni isimleri ve kavramları görünümlere değiştirmeden önce fanlar anket ile duyurdu. Her zaman sattıkları PPVs miktarını artırmak için yeni yollar aranıyor.

Ne Ric Flair ve WWE arasında şimdi TNA nın ilişki nedir?

WWE, Ric Flair ile ilişkisi yüzünden zorlanmaktadır. WWE elçisi rolünde orada olarak Flair mutsuzdu önceler, bu yüzden TNA ya gitti, para kazanmak onun için sınırlı olsa bu böyle. Bu zamanda Flair kendini dışarı çıkmak isterse, sonuçta TNA son kararı verilir.

kaynak: wrestlingnewsworld.com
http://guresturkey.yetkinforum.com
Misafir
Misafir

Samoa Joe Konuştu Empty
MesajKonu: Geri: Samoa Joe Konuştu   Samoa Joe Konuştu Icon_minitimeC.tesi Mart 20, 2010 12:05 pm

Teşekkürler...
_The_Hardys_
Sweet Chin Music
Sweet Chin Music
_The_Hardys_

Rep Puanı : 1
Durum : Face

Samoa Joe Konuştu Empty
MesajKonu: Geri: Samoa Joe Konuştu   Samoa Joe Konuştu Icon_minitimeC.tesi Mart 20, 2010 12:26 pm

Teşekkürler
Whisper_İn_The_Wind
Moderatör
Moderatör
Whisper_İn_The_Wind

Rep Puanı : 94
Durum : Twinner

Samoa Joe Konuştu Empty
MesajKonu: Geri: Samoa Joe Konuştu   Samoa Joe Konuştu Icon_minitimeC.tesi Mart 20, 2010 12:31 pm

Teşekkürler Ergihan
http://raprock.yetkinforum.org
Misafir
Misafir

Samoa Joe Konuştu Empty
MesajKonu: Geri: Samoa Joe Konuştu   Samoa Joe Konuştu Icon_minitimeC.tesi Mart 20, 2010 12:44 pm

Teşekkürler Smile

Samoa Joe Konuştu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İyiki Doğdun Samoa Joe ...
» AJ Styles vs. Samoa Joe vs. Christopher Daniels
» Sting & Matt Morgan vs Samoa Joe & Rob Van Dam [ Tna İmpact 03/06/2010 ]
» Matt Konuştu
» Lillian Garcia Konuştu