Wwe Türkiye
RAW 24/05/2010 Anlatım Srt+2
Wwe Türkiye
RAW 24/05/2010 Anlatım Srt+2
Wwe Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wwe Türkiye

Wwe Türkiye

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

RAW 24/05/2010 Anlatım

2 posters
YazarMesaj
Randy Orton
The Viper
The Viper

Rep Puanı : 300

RAW 24/05/2010 Anlatım Empty
MesajKonu: RAW 24/05/2010 Anlatım   RAW 24/05/2010 Anlatım Icon_minitimeSalı Haz. 01, 2010 11:03 pm

Anlatımın Tamamı Bana Aittir.İyi Okumalar

RAW 24/05/2010 Anlatım RawHDlogo

Gece Over The Limit'te yapılan John Cena vs Batista ''I Quıt'' Match görüntülerinin ardından RAW Theme Song'u olan Burn İt The Ground ile başlıyor.

Gece başlar başlamaz Batista sakatlığı nedeniyle hakemlerin yardımıyla ringe getiriliyor Batista ringe getirildikten hemen sonra Bret Hart geliyor ve Batista ile konuşmaya başlıyor Konuşmanın sonunda Batista güreşe veda ettiğini söylüyor ve ringten hakemlerin yardımıyla gidiyor

Mark Henry vs Sheamus:

Maça başlar başlamaz Mark Henry Sheamus'a omzuyla vurup yere düşürüyor Sheamus hemen toparlanıp ayağa kalkıyor ve Mark Henry'ye diziyle vurup yumruklamaya başlıyor Mark Henry toparlanıyor ve Sheamus'a İrish Whip yaptıktan sonra Powerslam yapıp Sheamus'u yere düşürüyor Sheamus toparlanıp ayağa kalkıyor ve Mark Henry'ye yumruk atıyor Mark Henry bu yumruğun 'un ardından Sheamus'un üstüne koşarken Sheamus ıskalıyor ve ringin üstüne çıkıyor Sheamus ringin üstüne çıkar çıkmaz Mark Henry onu kaldırıyor ama Sheamus kurtulup Bicycle Kick yapıp tuşa gidiyor 1-2-3 TUŞ!!! Sheamus Fatal 4-Way WWE Championship maçına katılmaya hak kazanıyor

Kazanan: Sheamus

Maçın Sonunda bu gece yapılacak olan The Miz vs R-Truth US Championship maçının tanıtımını izliyoruz.

The Miz vs R-Truth US Championship maçının tanıtımının ardından bu geceki Guest Host olan Jon Lovıtz's ekrana geliyor.

Maryse & Alicia Fox vs Eve & Gail Kim:

Maça Gail Kim ve Alicia Fox başlıyor Alicia Fox maç başlar başlamaz rakibinin karnına tekme atıyor ve İrish Whip yapıp ringin köşesine gönderiyor Alicia rakibi Gail'in üstüne koşarken Gail ona yumruk atıp Hurricane yapıyor Alicia Hurricane'nin ardından toparlanıp ringin köşesine gidiyor o sırada Gail Alicia'nın üstüne koşup tekme atıp ringin dışına çıkıyor Gail ringin dışına çıkar çıkmaz Maryse Gail'e saldırmaya çalışıyor ama Gail tekme atıp Maryse'i engelliyor bu tekmenin ardından ringin içine girip Roll Up yapıyor ama başarısız oluyor Alicia kurtulup Marse'e Tag verdikten sonra Maryse ringin içine girip yerdeki Gail'e tekme atıp tuşa gidiyor ama Gail kurtuluyor Maryse tuş denemesinin ardından Gail'i kaldırıp Side Slam Backbreaker yapıyor Gail Side Slam Backbreaker'ın ardından Tag vermeye çalışıyor ama Maryse engel oluyor ardından Gail'in üstüne doğru giderken Gail Maryse'e tekme atıyor ve Eve'ye tam Tag vercekken Maryse Eve'ye saldrımaya çalışıyor ama Eve ıskalayıp Maryse'e yumruk atıyor ve Gail'den Tag alıyor Eve ringe girer girmez Maryse'e Clothesline yapmaya başlıyor ve Dropkick ile Maryse'i yere düşürüyor ardından Maryse kalkıyor ve Eve tekrar Dropkick yapıp Maryse'i yere düşürüyor Maryse toparlanıp ayağa kalkınca Eve Neckbreaker yapıp tuşa gidiyor ama başarısız oluyor Eve tuş denemesinden sonra ayağa kalkıp Maryse'e Moonsault yapıp tuşa gidiyor ama Alicia ringe girip Eve'ye engel oluyor Ardından Gail ringe giriyor ve Alicia'yı Clothesline ile yere düşürüyor hakem Gail ile konuşurken Alicia Eve'ye Big Boot yapıyor ardından Maryse Eve'yi kaldırıp DDT yapıp tuşa gidiyor 1-2-3 TUŞ!!!

Kazanan: Maryse & Alicia Fox

Maçın sonunda geçen haftaki Bret Hart vs The Miz US Championship maçındaki görüntüler ekrana geliyor.

Bret Hart vs The Miz US Championship maçındaki görüntülerin ardından bu gece yapılacak olan The Miz vs R-Truth Championship maçının tanıtımını izliyoruz.

The Miz vs R-Truth Championship maçının tanıtımının ardından bu geceki Guest Host olan Jon Lovıtz's ekrana geliyor.

The Miz vs R-Truth US Championship:

Maça başlar başlamaz Miz R-Truth'a tekme atıp kafasını ringin köşesine vuruyor ardından yumruk atıp rakibini yere düşürüyor R-Truth kalkar kalkmaz Miz ona İrish Whip yapıyor ardından yumruk atmaya çalışıyor ama R-Truth ıskalayıp Dropkick yapıyor ve Miz'i yere düşürüyor Miz kalkar kalkmaz R-Truth ona tokat atıp İrish Whip'e yolluyor İrish Whip'in ardından Roll Up yapıyor ama Miz kurtuluyor Roll Up sonrası Miz ringin dışına çıkıyor ardından R-Truth ringin dışına çıkıyor ama Miz onu ringin dışındaki kısma çarptırıp yere düşürüp R-Truth'u ringin içine sokuyor ve tuş denemesi yapıyor ama R-Truth kurtuluyor Miz yaptığı tuş denemesi başarısız olunca R-Truth'a Arm Lock yapıyor ama R-Truth kurtulmayı başarıp Miz'İn üstüne doğru koşarken Miz Big Boot yapıp tuşa gidiyor ama başarısız oluyor R-Truth toparlanıp kalkmaya başlarken Miz tekme atıp tekrar yere düşürüyor bu tekmenin ardından R-Truth'u kaldırıp iplerin arasında Arm Lock yapıyor hakem bu nedenle saymaya başlıyor ama Miz 4. saniyede bırakıyor Arm Lock'un ardından R-Truth toparlanıp Miz'in karnına yumruk atıp Miz'i tokatlamaya Miz toparlanıp R-Truth'a İrish Whip yaptıktan sonra Big Boot ile rakibini yere düşürüyor Miz kısa bir taunt yaptıktan sonra R-Truth'u ringin üstüne koyuyor ve tekmeleye başlıyor ardından Miz'de ringin üstüne çıkıyor ama R-Truth Miz'i ringin üstünden yere fırlatıp tuşa gidiyor ama başarısız oluyor Miz yavaş yavaş toparlanıp rakibine yumruk atmaya çalışıyor ama R-Truth izin vermiyor ve Miz'e tokat atıyor Miz ayağa kalkınca R-Turth ona Chop yapıyor ve ringin köşesinde yumruklamaya başlıyor ardından Miz'in üstüne koşuyor ama Miz dirseğiyle vurup R-Truth'a engel oluyor ve bu sefer Miz rakibinin üstüne koşuyor ama R-Truth Miz'i yere fırlatıp ringin üstüne çıkıyor ve Missle Dropkick yapıp tuşa gidiyor ama yine başarısız oluyor Truth yaptığı tuş denemesi başarısız olunca tekrar ringin üstüne çıkıyor ve Crossbody yapmaya çalışıyor ama Miz onu ters çevirip tuşa gidiyor ama Truth 2. saniyede kurtuluyor Miz bu duruma sinirleniyor ve Truth'u yumrukluyor Truth
yavaş yavaş toparlanıp ayağa kalkınca Miz Finisherını yapmaya çalışıyor ama Truth kurtulup Roll Up yapıyor ve yine başarısız oluyor Roll Up sonrası Miz ayağı kalkıp rakibinin üstüne doğru giderken Truth tekrar Roll Up yapıyor ama Miz yine kurtuluyor R-Truth ve Miz Roll Up sonrası ayağı kalkıyor ve Miz yumruk atmaya çalışırken R-Truth ıskalayıp Truth Missile yapıp tuşa gidiyor 1-2-3 TUŞ!!! R-Truth Yeni US şampiyonu oluyor.

Kazanan: R-Truth

Maç sonunda R-Turth şampiyonluğu kutlayıp ringden gidiyor.

Maçların sonunda bu gece yapılacak olan Chris Jericho vs Edge vs John Cena maçı tanıtımını izliyoruz.

The Hart Dynasty vs Vladimir Kozlov & William Regal:

Maça başlar başlamaz William Tyson'a yumruk atıp onu yere düşürüyor ve kaldırıp diziyle karnına vurmaya başlıyor ardından Vladimir Tag alıyor ve ringin köşesindeki Tyson'a tekme attıktan sonra kaldırıp Powerslam yapıyor ve tuşa gidiyor ama Tyson kurtuluyor ardından Vladimir Tyson'ı tekrar kaldırıyor ama Tyson ring iplerinden tutup ringin dışına çıkıyor ve Vladimir'in kafasına tekme attıktan sonra ringin içine girip Smith'e Tag veriyor Smith ringe girer girmez Shoulder Block yapıp Vladimir'i yere düşürüyor Vladimir yavaş yavaş toparlanıp ayağa kalkıyor Vladimir ayağa kalkar kalkmaz Smith Powerslam yapmaya çalışıyor ama Vladimir kurtulup Smith'i itiyor ve Smith yere düşer düşmez William'a tag veriyor William Smith'e saldırmaya çalışırken Smith ıskalayıp Tyson'a Tag veriyor ve Tyson Tag Team Finisherlarını yapıp tuşa gidiyor 1-2-3 TUŞ!!!

Kazanan: The Hart Dynasty

Maçın Sonunda Bu Gece yapılacak olan Chris Jericho vs Edge vs John Cena maçının tanıtımını izliyoruz.

Chris Jericho vs Edge vs John Cena maçının tanıtımının ardından gelecek haftaki Guest Host Ashton Kutcher ekrana geliyor.

Chris Jericho vs Edge vs John Cena Triple Threat Match:

Maça başlar başlamaz Cena Jericho'ya tekme atıp onu yere düşürüyor ardından ise Edge'yi yumruklamaya başlarken Jericho Cena'ya Roll Up yapıyor ama Cena kurtulup hemen kalkıyor ve Jericho'ya Clothesline yapıp yere düşürüyor bu sefer ise Edge Cena'yı yumruklamaya başlıyor ama Cena toparlanıp Edge'ye Attiude Adjusment yapmaya çalışıyor ama başarısız oluyor Edge kurtulup Edge-O-Matic yapmaya çalışıyor ama bu sefer ise Cena izin vermiyor ve Edge'yi yere fırlatıp ringin dışına atıyor Cena tam arkasına dönerken Jericho Cena'yı düşürüp Walls Of Jericho yapmaya çalışıyor ama Cena engel oluyor ve onuda ringin dışına atıyor Edge ve Jericho ringin içine girer girmez Cena'yı yere atıyorlar Jericho Cena'yı kaldırıyor ve Edge ile birlikte ona İrish Whip yapıp ringin köşesine fırlatıyor Jericho ringin köşesindeki Cena'nın üstüne koşarken Cena ıskalıyor ve Edge'ye Clothesline yapıp yere düşürüyor ve ringin köşesine gidiyor Jericho Cena ringin köşesindeyken onu yumruklamaya başlıyor ama Edge Jericho'ya o sırada Roll Up yapıyor
ve bu Roll Up'da başarısız oluyor Jericho kalkar kalkmaz Edge'ye saldırmaya çalışırken Edge yumruk atıp engelliyor ve ikiside yere düşüyor Jericho ve Edge yavaş yavaş toparlanıp ayağa kalkıyolar Edge ayağa kalkar kalkmaz Jericho'yu ringin dışına atmak için üstüne koşuyor ama Jericho izin vermiyor ve Edge'yi ringin dışına fırlatıyor Jericho Edge'yi ringin dışına fırlattıktan sonra Cena Jericho'ya İrish Whip yapıyor ve tam Flying Shoulder Block yapcakken Jericho ıskalıyor ve Cena yere düşüyor Jericho Cena yerdeyken onu tekmelemeye başlıyor Cena toparlanıp ayağa kalkıyor ve ringin köşesine gidiyor Jericho o sırada Cena'yı yumruklamaya başlıyor ve yere düşürüyor Jericho Cena'yı yerden kaldırıp Suplex yapıyor ve tuşa gidiyor ama başarısız oluyor Jericho tuş denemesini başaramayınca Cena'ya Headlock yapıyor Cena kısa bir süre sonra ayağı kalkıp Jericho'yu Attiude Adjusment için kaldırıyor ama Jericho Attiude Adjusment'ten kurtulmak için DDT yapıp tuşa gidiyor ama yine başarısız oluyor Edge tam o sırada ringe gircekken Jericho Edge'ye tekme atıp buna engel oluyor Jericho Edge'yi tekrar ringin köşesine fırlattıktan sonra Cena'ya İrish Whip yapıp ringin köşesine atıp üstüne doğru koşarken Cena ıskalıyor ve Jericho'ya Flying Shoulder Block yapmaya başlıyor Cena yaptığı Flying Shoulder Block'ların ardından Jericho'ya You Can't See Me yapıyor Jericho yavaş yavaş ayağa kalkınca Cena Attiude Adjusment yapmaya çalışıyor ama başaramıyor o sırada Edge ringe girip Cena'ya Spear yapcakken Cena ıskalıyor ve Spear yanlışlıkla Jericho'ya geliyor Jericho bu Spear'in ardından ringin dışına çıkıyor o sırada Cena Edge'ye STF yapıyor ama Jericho kısa bir süre içinde ringe girip Cena'ya engel oluyor ve Cena'ya Walls Of Jericho yapıyor Jericho Cena'ya Walls Of Jericho yapmayı bırakıyor ama bu sefer ise Edge'ye Walls Of Jericho yapıyor bu sefer ise Cena Jericho'ya Bulldog yapıp Walls Of Jericho'ya engel oluyor Jericho yavaş yavaş ayağa kalkarken Cena ona İrish Whip yapıyor ama Jericho Cena'ya Crossbody yapmaya çalışırken Cena Jericho'yu ters çevirip Attiude Adjusment yapcakken Edge Cena'ya Spear yapıyor ve tuşa gidiyor ama Jericho engel oluyor ve Walls Of Jericho yapmaya çalışıyor fakat Edge izin vermiyor ve Jericho'ya Roll Up Yapıyor ama Jericho 2. saniyede kurtuluyor ve Edge'ye kalkar kalkmaz Dropkick yapıp yere düşürüyor ardından Cena ayağı kalkıyor ve Jericho'ya Clothesline yapıp onu yere düşürüyor bu sefer ise Edge ayağa kalkıyor ama Cena Edge kalkar kalkmaz Attiude Adjusment yapmaya çalışıyor ama Edge Cena'yı Jericho'nun üstüne itiyor ve Jericho Cena'ya Codebreaker yapıyor Edge ise Jericho'ya Spear yapıp tuşa gidiyor 1-2-3 TUŞ!!!

Kazanan: Edge

En son Randy Orton tarafından Paz Haz. 20, 2010 3:35 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
BaLLin'
Awesome
Awesome
BaLLin'

Rep Puanı : 599
Durum : Heel

MesajKonu: Geri: RAW 24/05/2010 Anlatım   RAW 24/05/2010 Anlatım Icon_minitimeÇarş. Haz. 02, 2010 12:19 am

Yine Seyfo , yine bir anlatım . Razz Helal Seyfo . Sağol . Very Happy
http://guresturkey.yetkinforum.com
Randy Orton
The Viper
The Viper

Rep Puanı : 300

MesajKonu: Geri: RAW 24/05/2010 Anlatım   RAW 24/05/2010 Anlatım Icon_minitimeÇarş. Haz. 02, 2010 3:55 pm

Önemli Değil Ergihan Abi Teşekkür Ederim Very Happy

RAW 24/05/2010 Anlatım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» RAW 12/07/2010 Anlatım
» Wwe Raw 31/05/2010 Anlatım
» RAW 17/05/2010 Anlatım
» RAW 14/06/2010 Anlatım
» SummerSlam 2010 Anlatım