Wwe Türkiye
RAW 17/05/2010 Anlatım Srt+2
Wwe Türkiye
RAW 17/05/2010 Anlatım Srt+2
Wwe Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wwe Türkiye

Wwe Türkiye

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

RAW 17/05/2010 Anlatım

3 posters
YazarMesaj
Randy Orton
The Viper
The Viper

Rep Puanı : 300

RAW 17/05/2010 Anlatım Empty
MesajKonu: RAW 17/05/2010 Anlatım   RAW 17/05/2010 Anlatım Icon_minitimeÇarş. Mayıs 26, 2010 6:18 pm

Anlatımın Tamamı Bana Aittir.İyi Okumalar

RAW 17/05/2010 Anlatım RawHDlogo

Gece RAW Theme Song'u Olan Burn İt The Ground İle Başlıyor.

Bret Hart Giriş Müziği Eşliğinde Ringe Giriyor.Eline Bir Mikrofon Alıp US Championship Maçı Yapmak İstediğini Söylüyor O Sırada Chris Jericho Ringe Geliyor ve Bret Hart İle Uzun Bir Konuşma Yapıyorlar.Ardından İse Edge Geliyor ve Oda Eline Bir Mikrofon Alıp Konuşmaya Başlıyor Gece Bu Uzun Konuşmalarla Devam Ederken Bir Anda Christian Geliyor ve Gecenin İlk Maçına Başlıyoruz

Christian vs Edge:

Maça başlar başlamaz Christian Edge'yi ringin köşesine atıyor Edge hemen toparlanıp rakibine Lock bağlıyor ama Christian kurtulup rakibi Edge'yi yere düşürüyor kısa bir bakışmanın ardından Edge Christian'a arm lock yapıyor ve ardından ise headlock bağlıyor ama Christian kurtuluyor ve Edge'ye clothesline yapıyor Edge yerden kalkıyor ve Christian'la konuşmaya başlıyor ve Edge Christian'a tokat atıp ringin dışına çıkıp kaçıyor Christian Edge'yi kovalarken Edge ringe giriyor ardından ise Christian giriyor Edge ringe giren Christian'ı Yumruklamaya başlıyor Christian toparlanıp Edge'ye İrish Whip yapıp Edge'ye tokat ve yumruk atıyor Edge dengesini kaybediyor ve ring iplerine düşüyor Christian bu sırada rope choke yapıyor ardından ringin dışına çıkıp Edge'ye yumruk atmaya çalışıyor ama başarısız oluyor Edge ringin dışına çıkıyor ve Christian Edge'ye Baseball Slide yapıyor ardından Christian Ringin dışındaki Edge'ye Second Rope Splash Yapıyor Christian Edge'ye saldırmaya çalışırken Edge onu bariyerlere fırlatıp ringe giriyor Christian ise 9. saniyede ringe giriyor Edge Christian'ı Tekmelemeye başlıyor ve Taunt Yapıyor taunt'un ardından Edge rakibine arm lock yapıyor Christian kalkıp Edge'yi yumruklamaya başlıyor ardından aparcut vurup arm lock'tan kurtuluyor Edge Christian kurtulduktan sonra Christian'a shoulder block yapıp düşürüyor Edge yerdeki Christian'a tekrar arm lock yapıyor Christian ilk kurtulma denemesi başarısız oluyor ama ikinci denemesinde kurtuluyor ve Edge'ye Headlock bağlıyor Edge Kalkıp Headlock'tan kurtuluyor ve Christian'ı ringin köşesine fırlatıyor Edge rakibi Christian'a clothesline yapmaya çalışıyor ama Christian ıskalıyor ve tekme atmaya çalışıyor ama Edge Christian'ın ayaklarını tutuyor ve yere fırlatıyor Edge maçın ilk tuş denemesini yapıyor ama başarısız oluyor Christian kalkıyor ama Edge onu tekrar ringin kenarında yumruklamaya başlıyor ardından Christian Edge'yi tokatlamaya başlıyor Christian ringin üstüne çıkıyor ama edge yumruklayıp suplex yapmaya çalışıyor ama bu seferde Christian yumrukluyor ve Edge suplex yapamıyor ve ringin üstünden iniyor Christian Edge'ye tekme atıyor ve Tornado DDT yapıyor ardından tuş denemesi yapıyor ama Edge 2'de kurtuluyor Edge kalkıyor ama kalkar kalkmaz Christian tekrar yumruklamaya başlıyor Christian Tekrar Ringin üstüne çıkıyor ve Edge'ye Missile Dropkick yapıyor ardından tuşa gidiyor ama Edge yine 2'de kurtuluyor Christian taunt yapıyor ama edge kalkar kalkmaz Christian'a tekme atıyor ardınd Edge-o-matic yapmaya çalışıyor ama christian kurtulup Killswitch yapmaya çalışıyor Edge Kilswitch'den kurtuluyor ve edgecution yapıyor ve tuşa gidiyor ama Christian 2'de kurtuluyor ardından Edge yerdeki Christian'a vurmaya çalııyor ama Christian ıskalayıp Roll Up Yapıyor ama Edge tuş olmuyor Edge kalkıyor ve Christian yumruk atmaya çalışıyor ama Edge ıskalıyor ve Christian'a yumruk atıyor ve Spear için hazırlanıyor ama Christian tekme atıp Spear'den kurtuluyor ama Edge Christian'ı tekrar yere düşürüyor ve tekrar Sper için hazırlanıyor ama bu seferde başarısız oluyor ve Christian ıskalayıp tekme atıyor ardından ringin üstüne çıkıyor ve Edge'ye elbow yapıyor ve killswitch için hazırlanıyor Edge'ye tam killswitch yapcakken Edge Kurtuluyor ve Spear yapıyor 1-2-3 TUŞ!!!!

Kazanan:Edge

Maçın sonunda ekranda Randy Orton görünüyor ve Edge ile konuşurken ışıklar kapanıyor ve Undertaker geliyor ve bir maç daha başlıyor

Edge vs Undertaker:

Maç kısa sürüyor ve Edge Count-Out ile Maçı kaybediyor Edge Ringin dışındayken bir anda Christian onu ringin içine sokuyor ve Undertaker Edge'ye Chokeslam yapıyor

Kazanan:Undertaker

Maçların ardından Over The Limit'te yapılacak olan WWE Champion John Cena vs Batista ''I Quıt Match'' WWE Champiosnhip Tanıtımını İzliyoruz.

WWE Champion John Cena vs Batista ''I Quıt Match'' WWE Champiosnhip Tanıtımının Ardından Geçen Hafta Batista'nın Mark Henry'ye Yaptıklarını Görüyoruz Hatta Mark Henry'nin Kolu Sakatlanmıştı

Batista vs Mark Henry:

Mark Henry ringe girerken Batista Mark Henry'ye sopayla vuruyor ardından onu ringin dışındaki demirlere fırlatıyor ve Mark Henry yere düşüyor Batista Mark Henry'yi yerden kaldırıp tekrar demirlere fırlatıyor ardından Batista ringin içine girip taunt yapıyor ve maç bitiyor

Maçların ardından ekrana Bu gece RAW'da yapılacak olan John Cnea vs Sheamus maçının tanınıtımını izliyoruz.

John Cena vs Sheamus maçının tanınıtımının ardından ise Ted DiBiase vs R-Truth Over The Linit Maçının Tanıtımını izliyoruz

Ted DiBiase vs Yoshi Tatsu:

İlk olarak Ted Dibiase ardından ise Yoshi Tatsu ringe geliyor ve maça başlıyoruz maça başlar başlamaz Ted rakibini yere düşürüyor ve ilk olarak headlock ardından arm lock yapıyor Yoshi Tatsu arm lock'tan kurtuluyor ve bu sefer ise yoshi Ted'e arm lock yapıyor Ted arm lock'tan kurtuluyor ve Yoshi'yi yumrukluyor ardından Ted İrish whip yapıyor İrish whip'in ardından Yoshi Ted'e dropkick yapıyor ve tuşa gidiyor ama başarısız oluyor Ted ayağa kalkar kalkmaz Yoshi ona armlock yapıyor ama Ted kurtulmayı başarıyor ve rakibine yumruk atıyor ardından yere düşürüyor Yoshi'yi yerden kaldırıyor ve ring iplerine fırlatıyor ardından Ted tuşa gidiyor ama Yoshi kurtuluyor Ted Yoshi'yi yerden kaldırıyor ve Headlock yapıyor yoshi kurtulmak için dirseğiyle vurmaya başlıyor ama Ted yumruk atıp headlock yapmayı bırakıyor ve Yoshiyi ringin kenarına fırlatıyor Ted Yoshi'nin üzerine koşarken Yoshi dirseğiyle vuruyor ve Ted'in saldırmasına izin vermiyor ve Ted'i yere düşürüyor Ted toparlanıyor ve Yoshi'ye yumruk atmaya çalışıyor ama başarısız oluyor Yoshi Ted'i tekmelemete başlıyor ve Ted'e Rollin snapmare yapıyor ardından ise tuşa gidiyor ama yine başarısız oluyor Ted yerden kalkıyor ardından Yoshi Ted'e Roundhouse kick yapmaya çalışıyor ama Ted ıskalıyor ve Yoshi'ye Dream Street yapıyor ardından tuşa gidiyor 1-2-3 TUŞ!!!

Kazanan:Ted DiBiase

Maçın ardından Over The Limitte'yapılacak olan Rey Mysterio vs CM Punk (S.E.S. Pledge vs. Hair Match) Tanıtımını izliyoruz.

Bret Hart vs The Miz US Championship:

Maç başlar başlamaz Miz ringin dışına çıkıp eline bir mikrofon alıp konuşmaya başlıyor konuşması bitince Vladimir Kozlov ve William Regal Bret Hart'a saldırmak için ringe gelcekken The Hart Dynasty'nin saldırısına uğruyor Ardından Miz ve Chris Jericho ringe giriyor Natalya ise Bret Hart'a yardıma geliyor ve Chris Jericho'ya tokat atıyor ardından Miz Natalya'ya saldırırken Bret Hart Miz'e Yumruk atıyor ve Miz yere düşüyor Jericho tokatın ardından toparlanıyor ve ayağa kalkıyor o sırada Natalya ringi terkediyor ve Jericho Bret Hart'ın karnına yumruk atıp yere düşürüyor bunların ardından Smit ringe giriyor ve Jericho'yu yumruklamaya başlıyor ringin dışına fırlatıyor ama Miz ise Smith'e yumruk atarak onu ringin dışına fırlatıyor artık ringde sadece Bret Hart ve The Miz kalıyor Miz yerdeki Bret'i tekmelemeye başlıyor ve Miz Bret Hart'a tam Sharpshooter yapcakken Tyson Kidd geliyor ve Missle Dropkick vurup Miz'i yere düşürüyor ardından Smith Miz'i yerden kaldırıyor ve Tyspn Kidd Miz'e Hart Dynasty'nin Tag Team hareketini yapıp yere düşürüyor ardından ise Bret Hart Miz'e Sharpshooter yapıyor ve Miz pes ediyor Yeni US Champion Bret Hart!!!!!

Kazanan:Bret Hart

Maç sonrası Bret Hart The Hart Dynasty ile birlikte şampiyonluğunu kutluyor.

Maçların ardından WrestleMania CD-DVD tanıtımını izliyoruz.

WrestleMania CD-DVD Tanıtımın Ardından Bu Gece yapılcak olan John Cnea vs Sheamus maçının Tanıtımını İzliyoruz.

Tanıtımların ardından Santino Marella'nın WWE'de yaptığı komik şeyleri izliyoruz.

Michelle McCool & Layla & Maryse vs Divas Champion Eve & The Bella Twins:

Maça başlamadan önce iki Grup arasında bir kavga yaşanıyor ve kavganın ardından maça Eve ve Layla başlıyor maça başlar başlamaz Layla Eve'ye Headlock yapıyor Eve kurtuluyor ama kurtulduktan hemen sonra Layla Roll Up yapıyor ama Eve kurtuluyor ve yerden kalkıyor Layla Eve'yi tekmeliyor ve Eve'nin kafasına tekme atcakken Eve Layla'nın ayağını tutuyor ve Samoan Drop yapıyor ve tuşa gidiyor ama Layla kurtuluyor tuş denemesinin ardından Eve Layla'ya Headlock yapıyor ama Layla tekme atarak kurtuluyor ama Eve Layla'ya Neckbreaker yapıyor ve tuşa gidiyor ama Layla yine kurtuluyor ardından Bella Twins Tag alıyor ama tag alır almaz Layla rakibi Bella Twins'e Roll Up yapıyor ama başarısız oluyor ardından Bella Twins ringin dışına çıkıp Layla'ya yumruk atıyor ama ardından Michelle hakemin görmediği bir anda Bella Twins'e tekme atıyor ve yere düşürüyor ardından Layla Michelle'e tag veriyor ve Michelle ringin dışındaki Layla'ya saldırıp ringin içine sokuyor ve Bella yerdeyken diziyle vurup Layla'ya tag veriyor Layla Bella'ya Leg Drop yapmaya çalışıyor ama başarısız oluyor ardından Bella Eve'ye Tag vermeye çalışırken Layla Michelle'e tag veriyor ve tag aldığı gibi Eve'ye vurup ringin dışına düşürüyor böylece Bella'nın tag almasını önlüyor ama Bella Michelle Eve'ye bakarken kardeşine veriyor ve Bella kardeşlerden diğeri ringe tam girerken Michelle onu yere fırlatıyor ve yerdeyken yumruk atıyor ardından Bella'yı kaldırıyor ama Bella kalkar kalkmaz Michelle'yi yere düşürüyor ve ardından dropkick yapıyor ve tekrar dropkick yapıp yere düşürüyor ve tuşa gidiyor ama başarısız oluyor Bella o sırada Maryse'e yumruk atıyor Bella yerdeki Michelle'nin üstüne zıplıycakken Michelle ısaklıyor ve Maryse tag alıp Bella'ya DDT Yapıyor ve tuşa gidiyor 1-2-3 TUŞ!!!

Kazanan: Maryse & Layla & Michelle McCool

Randy Orton vs Jack Swagger:

Maça Jack Swagger Randy'ye lock yaparak başlıyor ardından randy dirsek darbeleriyle kurtulup Jack Swagger'ı yere düşürüyor Jack Swagger ayağa kalkıyor ve kısa bir bakışmanın ardından Jack Swagger Randy'ye tekme ve yumruk atarak ringin köşesine fırlatıyor ve ringin köşesinde Randy'ye Shoulder Block yapıyor Shoulder Block sonrası Jack Swagger Randy'yi yumruklarken Randy Swagger'a Backbreaker yapıyor ve yerdeki Swagger'a tekme atıyor ardından diziyle Swagger'a vurcakken Swagger ıskalıyor ve Randy'ye Headlock yapıyor Randy yumruk atarak Headlock'tan kurtulmaya çalışırken Swagger headlock yapmayı bırakıp Randy'ye yumruk atıyor ve İrish Whip yapıp Randy'nin üstüne doğru koşarken Randy dirseğiyle Swagger'a vuruyor ve Clothesline yaparak yere düşürüyor ardından Randy Swagger'a powerslam yapcakken Swagger ringin dışına çıkıyor ardından Randy'de ringin dışına çıkıyor ama Jack Swagger Randy'ye tekme atıyor ve kafasını spiker masasına çarptırıyor ardından ise Randy'yi ringin içine sokuyor Swagger tam ringe gircekken Randy karnına tekme atıyor ve Spike DDT yapmaya çalışıyor ama yapamıyor ve Swagger Randy'yi yere düşürüyor ve ard arda 2 kez splash yapıyor splash'lerden sonra bu sefer ise Randy ringin dışına çıkıyor Randy 7. saniyede ringe gircekken Swagger omzuyla vurup Randy'yi tekrar ringin dışına fırlatıyor ardından Swagger'da ringin dışına çıkıp Randy'yi tekmeliyor ve ringin içine sokuyor ve hemen tuşa gidiyor ama başarısız oluyor Swagger tuşu başaramayonca Randy'ye headlock yapıyor ama Randy kurtulup rakibine yumruk atmaya başlıyor ama Jack Swagger yumrukların ardından Randy'ye scoop slam yapıyor ve yerdeki Randy^ye tekrar splash yapcakken Randy kalkıyor ve tekme atıp Swagger'ı düşürüyor Swagger ayağı kalktığı gibi Randy clothesline yapmaya başlıyor ve clothesline'ların ardından bir powerslam yapıyorve ardından Swagger kendini ringin dışına atcakken Randy onu tutuyor ve Spike DDT yapıyor ve The Viper Taunt'u yapmaya başlıyor Randy Taunt yaparken Edge geliyor ve Randy Edge'yi yumrukluyor ardından RKO deniyor ama Edge onu itiyor ve Randy bu seferse Swagger'a RKO yapmaya çalışıyor ama bu başarılı oluyor Edge Randy'nin Swagger'a Yaptığı RKO'dan sonra Randy'ye Spear yapıyor Edge Randy'ye saldırdığı için Jack Swagger diskalifiye oluyor ve Randy Orton maçı kazanıyor

Kazanan: Randy Orton

Maçların ardından NXT tanıtımı izliyoruz.

NXT tanıtımın ardından Over The Limit'te yapılacak olan maçların tanıtımını izliyoruz.

Zack Ryder & Alicia Fox vs Evan Bourne & Gail Kim:

Maça Evan Bourne ve Zack Ryder başlıyor Zack Ryder Evan'ı ringin köşesine fırlatıp bir yumruk atıyor Evan sinirleniyor ve rakibine dropkick vuruyor Zack çabuk toparlanıyor ve kalkıyor Evan bu sefer ise Zak'in ayağına tekmeler atmaya başlıyor Zack tekmelerden kurtulmak için Evan'a diziyle vurup kafasını ringin köşesine vuruyor ardından Evan'ı kaldırıyor ve Evan'a bir yumruk attıktan sonra İrish Whip yapıyor İrish Whip sonrası Evan Zack'e Roll Up yapıyor ama Zack kurtuluyor ve Evan'a Neckbreaker yapıyor Evan toparlanıyor ve Rakibinin ayağına tekme atmaya başlıyor ve Zack'e bir kez daha Roll Up yapıyor ama Zack yine kurtuluyor Zack ringin köşesinde dururken bu sefer maça kızlar karışıyor ve Gail Alicia'yı Zack'İn üstüne fırlatıyor ve Zack yere düşüyor ardından Evan yerdeki Zack'e tekme atıyor ve ikiside ringin dışına çıkıyor bu nedenle maça kızlar devam ediyor Gail Alicia'ya tekme atarken Zack Gail'i ringin dışına atıyor ringin dışına attıktan sonra Alicia Gail'i tekrar ringe sokuyor ve tuşa gidiyor ama başarısız oluyor ardından Alicia Gail'e İrish Whip yapıp suplex yapıyor ve tuşa gidiyor ama yine başaramıyor bu taş denemsinin ardından bir kez daha tuşa gidiyor bu seferde başaramıyor ardından Zack tag alıp Gail'e saldırcakken Evan Zack'i yere düşürüyor ardından Zack kalkıyor bu sefer ise Evan onu Hurricane ile tekrar yere düşürüyor ve tam Air Borune yapcakken Alicia Zack'i ringin dışına atıp Evan'ın Air Bourne yapmasını engelliyor ama Evan ringin dışındaki Zack'in üstüne zıplayarak yere düşürüyor bu seferse maça tekrar kızlar devam ediyor alicia Gail'İ kaldırır kaldırmaz Gail ona Christo yaparak tuşa gidiyor 1-2-3 TUŞ!!!

Kazanan: Evan Bourne & Gail Kim

Maçın ardından ekranlara gelecek hafta Guest Host Jon Lovitz Geliyor.

John Cena vs Sheamus:

Maça başlar başlamaz Sheamus Cena'ya ringin köşesine atıp yumruk ve tekme atmaya başlıyor ardından Cena toparlanıyor ve bu sefer ise Cena Sheamus'u yumruklamaya başlıyor ardından Sheamus'a İrish Whip yapıp ringin köşesine fırlatıyor ve üzerine doğru koşup Sheamus'a dirseğiyle vuruyor ve ardından Cena Shemaus'u ringin dışına atıyor sonra Cena ringin dışına çıkıp Sheamus'un kafasını demire vuruyor Cena Sheamus'u kaldırıp İrish Whip ile bariyerlere atmaya çalışırken Sheamus onu bariyerlere atıyor ve Cena yere düşüyor Sheamus Cena'ya tekme atıp ringin içine sokuyor ve Sheamus'da ringin içine girip tuşa gidiyor ama Cena kurtuluyor ardından Sheamus Cena'yı kaldırıp yumrukluyor ve İrish Whip yapıp rakibini ringin köşesine gönderiyor Cena dengesini kaybediyor ve Shemaus arkadan Cena'ya yumruk atınca Cena düşüyor ve Sheamus tuşa gidiyo ama Cena yine kurtuluyor Sheamus Cena'yı kaldırıp Suplex yapmaya çalışıyor ama yapamıyor Cena Sheamus'a Suplex yapıyor ve ardından Sheamus'u yerden kaldırıp onu ringin demirine fırlatıyor ve Sheamus ringin dışına düşüyor ardından Sheamus ringe giriyor ve Cena'ya Celtis Cross yapıp tuşa gidiyor ama Cena yine kurtuluyor Celtic Cross'un ardından Cena kalkıp Sheamus'u yumrukluyor ve rakibini İrish Whip ile ringin köşesine yollayıp üstüne koşarken Sheamus dirseğiyle Cena'ya vuruyor ve Cena dengesini kaybedip yere düşüyor ardından Sheamus diziyle vurup Cena'yı ringin dışına atıyor cena ringe girer girmez Sheamus'u yumruklamaya başlıyor ve İrish Whip yaptıktan sonra Bulldog yapmaya çalışırken Sheamus Cena'yı yere fırlatıyor Cena yere düştükten sonra Sheamus Cena'yı ringin dışına atıyor ardından Shemaus ringin dışına çıkıp Cena'nın kafasını spiker masasına vuruyor ve onu ringin içine sokuyor ringin içine sokar sokmaz Sheamus tuşa gidiyor ama başarısız oluyor Sheamus tuş denemsinden sonra
yerdeki Cena'ya diziyle vuruyor Cena yavaş yavaş toparlanıyor ve ayağı kalkıyor Cena ayağı kalkar kalmaz Sheamus'a Flying Shoulder Block yapıyor Cena yaptığı Flying Shoulder Block'ların ardından Sheamus'a You Can't See Me yapıyor ardından Sheamus kalkıyor ve Cena Sheamus'u ringin dışına Attitude Adjustment yaparak atıyor ve bir anda ringe Batista girp John Cena'ya üç kez Spinebuster yapıyor ve bu üç Spinebuster'ın ardından Batista Cena'ya Batista Bomb yapcakken birden vazgeçip Cena'ya Batista Bite yapıyor Batista Cena'ya saldırdığından dolayı Sheamus diskalifiye oluyor ve John Cena kazanıyor

Kazanan: John Cena

En son Randy Orton tarafından Paz Haz. 20, 2010 3:36 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: RAW 17/05/2010 Anlatım   RAW 17/05/2010 Anlatım Icon_minitimeÇarş. Mayıs 26, 2010 8:47 pm

Helal ! Ayrıntısına kadar anlatmışsın. Very Happy
Randy Orton
The Viper
The Viper

MesajKonu: Geri: RAW 17/05/2010 Anlatım   RAW 17/05/2010 Anlatım Icon_minitimeÇarş. Mayıs 26, 2010 8:49 pm

Teşekkür Ederim Tuğrul Abi Very Happy
CM Punkx
Süper Moderatör
Süper Moderatör
CM Punkx

Rep Puanı : 200
Durum : Heel

MesajKonu: Geri: RAW 17/05/2010 Anlatım   RAW 17/05/2010 Anlatım Icon_minitimeÇarş. Mayıs 26, 2010 8:49 pm

Eline sağlık.
Randy Orton
The Viper
The Viper

MesajKonu: Geri: RAW 17/05/2010 Anlatım   RAW 17/05/2010 Anlatım Icon_minitimeÇarş. Mayıs 26, 2010 8:52 pm

Teşekkür Ederim Smile
BaLLin'
Awesome
Awesome
BaLLin'

Rep Puanı : 599
Durum : Heel

MesajKonu: Geri: RAW 17/05/2010 Anlatım   RAW 17/05/2010 Anlatım Icon_minitimeÇarş. Mayıs 26, 2010 9:54 pm

Eyvallah Seyfo . Very Happy Maçlar güzeldi Bret Hart vs Miz dışında .
http://guresturkey.yetkinforum.com
Randy Orton
The Viper
The Viper

MesajKonu: Geri: RAW 17/05/2010 Anlatım   RAW 17/05/2010 Anlatım Icon_minitimeÇarş. Mayıs 26, 2010 10:06 pm

Teşekkür Ederim Ergihan Abi Very Happy Evet Bret Hart vs The Miz Maçı Dışında Gerisi Süperdi

RAW 17/05/2010 Anlatım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» RAW 12/07/2010 Anlatım
» RAW 24/05/2010 Anlatım
» Wwe Raw 31/05/2010 Anlatım
» RAW 14/06/2010 Anlatım
» SummerSlam 2010 Anlatım