Wwe Türkiye
Wwe Smackdown 04/06/2010 Anlatım Srt+2
Wwe Türkiye
Wwe Smackdown 04/06/2010 Anlatım Srt+2
Wwe Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wwe Türkiye

Wwe Türkiye

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Wwe Smackdown 04/06/2010 Anlatım

YazarMesaj
BaLLin'
Awesome
Awesome
BaLLin'

Rep Puanı : 599
Durum : Heel

Wwe Smackdown 04/06/2010 Anlatım Empty
MesajKonu: Wwe Smackdown 04/06/2010 Anlatım   Wwe Smackdown 04/06/2010 Anlatım Icon_minitimeCuma Haz. 04, 2010 3:31 pm

Wwe Smackdown 04/06/2010 Anlatım Xat3d3

Anlatımın tamamı bana aittir , iyi okumalar ...

Wwe Smackdown Açılış :

Teddy Long elinde mikrofonu ile ringe geliyor . Fatal Four Way adaylarından Undertaker’ın maçta yer alamayacağını diyor ve herkes şok oluyor . Undertaker’ın komada olduğunu söylüyor .

Bir süre sonra Man on Fire şarkısı çalıyor ve kırmızılar içerisinde Kane oraya geliyor . Kane oldukça sinirli gözüküyor . Teddy’e bunu kardeşine kimin yaptığını soruyor ve cevap alamıyor . Daha sonra bunu kardeşine kim yaptıysa bulacağına yemin ediyor ve Teddy’nin onlara ödeme yapmaması için tembihliyor …

Jack Swagger vs. Montel Vontavious Porter

Maç kontrolü kimde olduğu belli olmasada Jack maçı önde götürüyor . Jack Swagger maçı ani bir Roll up ile kazanıyor . Maçın sonunda da Vance Archer ve Curt Hawkins MVP’ye saldırıyor .

Kazanan : Jack Swagger

Ara sahnede Smackdown GM’si Teddy Long’u ve yardımcısı Vickie Guerrero’yu görüyoruz . Fatal Four Way’de Undertaker’ın yerine çıkaracakları kişiyi düşünüyorlar . Vickie Guerrero Teddy’e Dolph Ziggler’ı öneriyor . Teddy Long’da bunun bir battle royal ile belli olabileceğini söyleyip bu kararı alıyorlar .

Tekrar bir ara sahne bu sefer ara sahnede Kelly Kelly ve Tiffany’i gözüküyor . Bazı kişilerin Michelle McCool’dan nasıl nefret edebilecekleri hakkında konuşuyorlar .

CM Punk maskesini ayarlarken gösteriliyor . Yanına sinirli bir şekilde Kane geliyor . Kardeşi Undertaker’a bunu onun yapıp yapmadığını soruyor .

Drew McIntyre vs. Kofi Kingston

Drew McIntyre’ın geçen haftaki isteği üzerine bu hafta maç tekrardan yapılıyor . Drew maçı üstün götürüyor . Maçın ortalarına doğru seyircilerin arasından Matt Hardy geliyor ve biletini gösteriyor . Gösterdikten sonra da bir sandalyeye oturup seyircilerin arasından maçı izliyor . Bir süre sonra Drew McIntyre dışarı çıkıyor . Kofi’de üzerine atlamak istiyor fakat Drew oradan çekiliyor ve boşa atlıyor . Drew McIntyre’da Kofi’nin yerde olduğunu fırsat bilip Matt Hardy’e saldırıyor . Drew Kofi’yi ringe sokuyor . O sırada da Matt Drew’a saldırmak istiyor fakat seyirciler engelliyor . Drew’da ringe davet ediyor . Arkası dönük olduğundan Kofi’nin kalktığını göremiyor . Arkasını da döndüğünde SOS yapıyor ve maçı kazanıyor .

Kazanan : Kofi Kingston

Ara sahnede Rey gözüküyor . Yanında hala kardeşine bunu yapan kişiyi bulamamış Kane var . Kane yine sinirli görünüyor . Rey’e de bunu kardeşine onun yapıp yapmadığını soruyor .

Tribute to the Troops videosu / tanıtımı gösteriliyor .

Jack Swagger üstünde Oklahoma University kıyafeti ile bir promo kesiyor .

Rosa Mendes vs. Kelly Kelly

Maç başlıyor . Maç başlamadan öncede Michelle McCool ve Layla ringe gelip maçı seyrediyor . Kelly Kelly “ Kelly Killer “ hareketi ile maçı kazanıyor . Ardından Layla ve Michelle McCool arasına gelip bakışıyorlar .

Ara sahnede Kane Big Show’un yanına geliyor ve ona bağırıyor .

Battle Royal

Battle Royal Fatal Four Way PPV’ünde Undertaker’ın yerine maça çıkacak olan kişiye belirlemek için yapılıyor . Güreşecek olan kişiler : Rey Mysterio, Dolph Ziggler, MVP, JTG, Christian, Finlay, Drew McIntyre, The Dudebusters, Chris Masters, Chavo Guerrero, Curt Hawkins, Vance Archer, Luke Gallows, Kofi Kingston, Kane . CM Punk ve Serena’da ring dışında duruyorlar . Rey iplerin altından CM Punk’ın yanına gidiyor . O sırada da Gallows Rey’e dalıyor . Punk çıkıyor . Daha sonra sırasıyla Dudebusters (Croft, sonra Barreta), JTG, Masters, Kofi, McIntyre, Ziggler, Christian , Chavo, MVP, Archer, Hawkins, Finlay, Gallows eleniyor . Son ikiye Rey Mysterio ve Kane kalıyor . Rey büyük bir mücadele veriyor ve Kane’i eleyerek Fatal Four Way’de maç yapma hakkını kazanıyor .

Kazanan : Rey Mysterio

WHC Title için olan Fatal Four Way değişiyor : Jack Swagger vs CM Punk vs Rey Mysterio vs Big Show .
http://guresturkey.yetkinforum.com

Wwe Smackdown 04/06/2010 Anlatım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 26 Mart 2010-Smackdown Anlatım
» RAW 14/06/2010 Anlatım
» RAW 12/07/2010 Anlatım
» RAW 24/05/2010 Anlatım
» Wwe Raw 31/05/2010 Anlatım