Wwe Türkiye
26 Mart 2010-Smackdown Anlatım Srt+2
Wwe Türkiye
26 Mart 2010-Smackdown Anlatım Srt+2
Wwe Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wwe Türkiye

Wwe Türkiye

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

26 Mart 2010-Smackdown Anlatım

3 posters
YazarMesaj
Randy Orton
The Viper
The Viper

Rep Puanı : 300

26 Mart 2010-Smackdown Anlatım Empty
MesajKonu: 26 Mart 2010-Smackdown Anlatım   26 Mart 2010-Smackdown Anlatım Icon_minitimePaz Mart 28, 2010 12:08 am

Şov Kane'in ringe girmesiyle başlıyor ve hemen maça geçiyoruz .

Smackdown vs Raw Team : Mvp & Christian & Evan Bourne & Jack Swagger vs Dolph Ziggler & Kane & Shelton Benjamin & Matt Hardy & Drew McIntyre

İlk olarak Kofi Kingston ile Dolph Ziggler maça başlıyor. Klasik bir lock up'dn sonra Dolph Ziggler yumruklamaya başlıyor.Dolph Ziggler Kofi Kingston’a head lock yapıyor.Ardından buradan kurtulan Kofi Kingston ‘a bir Clothsline yolluyor. Kofi toparlanıyor ve rakibine dropkick vuruyor.
Kısa bir reklama giriyoruz . Reklamdan döndüğümüzde ringde Matt Hardy ve Jack Swagger'i görüyoruz . Matt hardy rakibi Jack Swagger’a yumruk atıyor , yumrukların ardından bir Bulldog
İle rakibi yere düşürüyor .Bir tuş denemesi geliyor ancak başarısız. Matt Hardy kilit yapmaya devam ediyor .Daha sonra tag arkadaşı Shelton Benjamin’e tag veriyor . Shelton Benjaminde kilitlere devam ediyor . Ancak köşede Jack Swagger yumrukluyor .Jack Swagger’in yumruklarının ardından Shelton Benjamin toparlanıyor ve yumruklamaya başlıyor Jack Swagger Irısh Whip yapıyor dönüşünde Benjamin bir tekme atıyor sonra Swagger’den Powerslam görüyoruz . Evan Bourne tag alıyor ve tekmelemeye başlıyor . Bir Irısh Whip'den sonra Hurracannara görüyoruz . Toparlanan Shelton ayağa kalkıyor ve kola çalışıyor . Irısh Whip geliyor ve Knee Attack izliyoruz .Bir tuş denemesi ancak başarısız.Sonra Evan Bourne Christian’a tag veriyor ve Chistian ringe giriyor . Shelton’un koluna çalışıyor , sonrada tekmelemeye ve yumruklamaya başlıyor. Mvp'ye tag veriyor .Mvp Shelton Benjamin’i yumruklamaya başlıyor.Daha sonra bir clothsline ile yere yıkıyor.Bir tuş denemesi başarısız . Tekrar Evan'a tag veriyor. Rakibi yere yıktıktan sonra Evan köşeye çıkıyor ve Air Bourne denemesi yapıyor ancak Drew McIntyre engelliyor. Shelton Benjamin Suplex tarzı olan Belly To Belly yapıyor . Shelton Benjamin Head Lock yapıyor ancak Evan tekme ve yumrukla kurtuluyor . Kane tag alıyor . Klasik yumruklarını atıyor . Köşede Shoulder Block ve yumrukluyor . Ardından Kane Evan’ı kaldırıp Powerslam yapıyor . Yerdeki Evan’a bir Elbow Drop yapıyor . Kane yaptığı Elbow Drop’dan sonra Matt’e tag veriyor . Matt birkaç yumruktan sonra Evan’a powerslam yapıyor . Evan Bourne kurtulmaya çalışıyo ancak Matt Dolph'a tag veriyor . Dolph tekmeden sonra tuş deniyor , başarısız . Sonra Elbow Drop yapıyor . Tekrar tuş denemesi başarısız . Matt Tag alıyor ve Evan’a Leg Drop yapıyor .Tekrar Dolph tag alıyor ve yumruk atmaya başlıyor.Raw takımı tag beklerken Evan toparlanıyor.Christian tag alıyor .Christian yumruklamaya devam ediyor .Bir Irısh Whip görüyoruz .Christian köşeye çıkıyor . Dropkick yapıyor.Tuş denemesi başarısız . Christian tekrar köşeye çıkıyor. Bir Shoulder ile rakibini yere yıkıyor . Killswitch tauntu yapmaya başlıyor . Ama Drew ringe giriyor ve bir yumruk yolluyor .Drew’in yaptığına sinirlenen Mvp ringe girip yumruklamaya başlıyor .Rakibi ringin köşesine yolluyor.Sonra bir Players Boot yapıyor. Matt Hardy giriyor ve Mvp'ye Sıde Effect yapıyor . Jack Swagger'de ringe girip omuz darbesiyle yıkıyor. Shelton Benjamin'de Cross yapıyor.Kane ringe girip Kofi’ye Big boot yapıyor.Sonra da Evan ve Kofi’ye Double Chokeslam yapıyor .Kane Christian’a Chokeslam yapacakken Christian kurtulup Kane’yi dışarı yolluyor. Christian buna engel olup köşeye yolluyor.Tekrar Dolph’u yumrukluyor ve Killswtich yapıyor .Drew ringe giriyor ve Christian’a Kobashi DDT yapıyor.Tuşa gidiyor 1-2-3 Tuş !

Kazanan : Team Smackdown

Maçın sonunda herkes giderken Drew merdiveni alıyor ve tırmanmaya başlıyor .Herkes toplanıyor.Kane itiyor ve Drew yere düşüyor . Kane’in müziği eşliğinden bu maç son buluyor .

Maçın ardından Undertaker vs Shawn Michaels Promosu ve Wrestlemania 26 Axxess reklamını izliyoruz.

Beth Phoenix vs Vickie Guerrero

Beth Phoenix ringe ilk olarak giriyor. Sıra Vickie'de . Kendine özgü "Excuse Me" lafıyla ile herkesin ilgisini çekiyor.Maçın 5 on 1 Handicap maçı olacağını açıklıyor . Maryse , Alica Fox , Layla ve Michelle McCool ringe geliyor . Maça Layla ve Beth Phoenix başlıyor. Beth kolayca atlattıktan sonra tag vermek isteyen Layla'yı havada yakalıyor ve ayaklarını Michelle'e çarptırıyor.Sonra Michelle’i saçlarından tutup ringin içine atıyor.Aynısını Alicia’ya da yaptıktan sonra Maryse’e dirsek darbesi vuruyor.Sonra Michelle’e ve Layla’ya Double Clothsline yapıyor .Sonra herkes bir anda dalıyor ama Layla bacağından bırakmıyor ve Michelle bir darbeyle yere iniyor.Vickie tag istiyor ve alıyor . Tuş geliyor ve maçı kazanıyor.Sonra Vickie’nin Frog Splash yapmasını istiyorlar . Vickie köşeye çıkıyor ancak Mickie James ve Kelly Kelly herkesi dövüyor.Beth ve Vickie yalnız kalıyorlar.Beth Vickie’nin pantolunu yırtıyor.Ve o yazıyı görüyoruz “Excuse Me” . Herkes gülüyor . Vickie kızgınlıktan çığlıklar atıyor ve oradan kaçıyor .

Ara sahnede Batista vs John Cena Promosunu izliyoruz .

R-Truth / John Morrison vs Big Show / The Miz

İlk olarak John Morrison’ın müziği duyulur ve ringe girer.Daha sonra tag arkadaşı R-Truth ringe gelir.What’s Up diyerek herkesi coşturur .Mikrofonu alıp konuşmaya başlarlar.Tag Team kemerinin sahibi olacağını söylerler . Konuşma bittikten sonra ShoMiz ekibi ringe girer .
Big Show maça hızlı başlıyor . R-Truth’u köeşye atıp Big Chop yapıyor. *Big Show R-Truth'u tekrar ringin köşesine fırlatır ve yere düşürür.Karnına yumruk atmaya başlar.Big Show bu sefer kaldırıp Powerslam yapar . Poweslam'in ardından R-Truth'u kaldırarak karnına tekme atar .Big Show tekrar köşeye atıyor.Sonra R-Truth yumruk atar ancak Big Show Headbutt ile karşılık veriyor. Tekrar köşeye atıyor ve üstüne koşarken Truth'^dan bir tekme geliyor.R-Truth yumruk atmaya başlıyor gerilip Irısh Whip yapıyor ancak Big Show’un ellerinde kalıyor. Big Show R-Truth'a Fallaway Slam yapıyor.Big Show ringin köşesine çıkıyor.Elbow Drop denemesi yapar ancak R-Truth oradan kurtulunca yere yapışıyor. Miz ringe girmeye çalışır ancak R-Truth engeller. Big Show R-Truth'a Chokeslam yapmaya çalışır ancak Morrison ile birlikte Double DDT çeker. Bunun üzerine hakem DQ kararı verir . Sonra kalkmaya çalışan Big Show'a Truth Axe ve Lie Detector yapar. Miz ringe girer ancak o da Lie Detector yer. John Morrison'da Starship Pain yapar ve show sona erer.

BU ANLATIMIN TAMAMI ERGİHAN ABİ İLE BANA AİTTİR...

En son Randy Orton tarafından Paz Haz. 20, 2010 12:15 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
BaLLin'
Awesome
Awesome
BaLLin'

Rep Puanı : 599
Durum : Heel

MesajKonu: Geri: 26 Mart 2010-Smackdown Anlatım   26 Mart 2010-Smackdown Anlatım Icon_minitimePaz Mart 28, 2010 12:10 am

Süper oldu ama . Razz Razz
http://guresturkey.yetkinforum.com
Randy Orton
The Viper
The Viper

Rep Puanı : 300

MesajKonu: Geri: 26 Mart 2010-Smackdown Anlatım   26 Mart 2010-Smackdown Anlatım Icon_minitimePaz Mart 28, 2010 12:44 am

BaLLin' demiş ki:
Süper oldu ama . Razz Razz

Evet Kesinlikle Süper Oldu . Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: 26 Mart 2010-Smackdown Anlatım   26 Mart 2010-Smackdown Anlatım Icon_minitimePaz Mart 28, 2010 9:26 am

Kendin mi anlattın?
BaLLin'
Awesome
Awesome
BaLLin'

Rep Puanı : 599
Durum : Heel

MesajKonu: Geri: 26 Mart 2010-Smackdown Anlatım   26 Mart 2010-Smackdown Anlatım Icon_minitimePaz Mart 28, 2010 11:29 am

Seyfullah ile beraber . Very Happy
http://guresturkey.yetkinforum.com
_The_Hardys_
Sweet Chin Music
Sweet Chin Music
_The_Hardys_

Rep Puanı : 1
Durum : Face

MesajKonu: Geri: 26 Mart 2010-Smackdown Anlatım   26 Mart 2010-Smackdown Anlatım Icon_minitimePaz Mart 28, 2010 12:58 pm

Teşekkürler.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: 26 Mart 2010-Smackdown Anlatım   26 Mart 2010-Smackdown Anlatım Icon_minitimePaz Mart 28, 2010 5:18 pm

BaLLin' demiş ki:
Seyfullah ile beraber . Very Happy
Emeğe saygı... lol!

26 Mart 2010-Smackdown Anlatım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» RAW 24/05/2010 Anlatım
» Wwe Smackdown 04/06/2010 Anlatım
» RAW 17/05/2010 Anlatım
» RAW 14/06/2010 Anlatım
» RAW 12/07/2010 Anlatım